Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
5-7 listopada 2009 r. - Seminarium „Bezpieczeństwo pożarowe obiektów użyteczności publicznej”

W dniach 05 - 07.11.2009 r. w Zakopanem – Kościelisku w Wojskowym Domu Wypoczynkowym :Kościelisko" odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Naukowo - Techniczne na temat:                

„Bezpieczeństwo pożarowe obiektów użyteczności publicznej”

Seminarium zorganizowali: Małopolski Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa  i Komenda   Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie przy współpracy Krakowskiego Oddziału NOT.              

Patronat nad naszym Seminarium objęli:
  •     nadbrygadier Wiesław Leśniakiewicz - Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej
  •     Jerzy Miller - Wojewoda Małopolski
  •     Marek Nawara – Marszałek Województwa Małopolskiego

Patronat medialny nad Seminarium objął kwartalnik SITP „Ochrona Przeciwpożarowa’’.  

Seminarium skierowane było do projektantów i architektów, rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych i budowlanych, właścicieli i zarządzających obiektami użyteczności publicznej, przedstawicieli firm i instytucji samorządowych oraz strażaków PSP zajmujących się na co dzień zadaniami kontrolno-rozpoznawczymi, a zatem osób, od których zależy w dużej mierze zapewnienie wysokiego europejskiego standardu i dużego poziomu bezpieczeństwa, w tym także bezpieczeństwa pożarowego obiektów.


data publikacji: 2009-11-09 08:45:17