Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
DZIEŃ DZIECKA - PIKNIK RODZINNY W BALICACH

Zarząd Oddziału Małopolskiego SITP wspólnie z Zarządem Okręgowym NSZZ FiPW  w Krakowie, Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów w Krakowie, Zarządem Terenowym NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej w Balicach, Zarządem Wojewódzkim ZZ Strażaków „Florian” w Krakowie oraz 8 Bazą Lotnictwa Transportowego w Balicach zorganizował w dniu   31 maja br. na terenie wojskowym - Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach piknik rodzinny służb mundurowych z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. 

Frekwencja, pogoda i humory dopisały - były gry i zabawy, występy artystyczne na scenie, konkurencje sportowe i zręcznościowe. Można było obejrzeć i pozwiedzać a nawet usiąść za sterami  prawdziwych samolotów oraz sprzętu strażackiego, policyjnego i wojskowego. Można było sprawdzić się na ściance wspinaczkowej, przejść pożarniczy tor przeszkód, wziąć udział w konkurencji ze skrzynkami po coca-coli, złożyć odciski palców, pozjeżdżać na dmuchanych zjeżdżalniach a na osłodę spróbować waty cukrowej. Dzieci otrzymały okolicznościowe paczki, a rodzice bigos i wojskową grochówkę. 

Organizatorzy pikniku:
  • 8 Baza Lotnictwa  Transportowego
  • Zarząd Okręgowy NSZZ FiPW w Krakowie
  • Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Krakowie
  • Zarząd Terenowy NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej w Balicach
  • Zarząd Wojewódzki ZZ Strażaków „Florian” w Krakowie
  • Zarząd Wojewódzki NSZZ Pracowników Policji w Krakowie
  • Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Małopolska

data publikacji: 2014-05-16 14:22:21