Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
MIKOŁAJKI 2013

Jak co roku - dzięki zaangażowaniu Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP oraz Prezesa Małopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa - dzieci krakowskich strażaków oraz członków SITP mogły bawić się w dniu 6 grudnia br. na Zabawie Mikołajkowej, która prowadził Pan Adam Banachowicz. Bawiącym się dzieciom przygrywał zespół Malina Band - The Best Not Only Jazz Band in Universe.Mimo braku śniegu w tym roku bawiące się dzieci odwiedził Święty Mikołaj - strażacy z JRG nr 3 zorganizowali zapasowe lądowisko dla zaprzęgu reniferów i pomogli dostać się Świętemu Mikołajowi na najwyższą kondygnację budynku Komendy Wojewódzkiej PSP w Krakowie, gdzie Święty rozdał prezenty. Żegnając się, Święty Mikołaj obiecał, że za rok także przybędzie, jeżeli dzieci będą nadal grzeczne.


data publikacji: 2013-12-08 21:11:58