Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
PIKNIK RODZINNY "POŻEGNANIE WAKACJI 2013"

W piątek 30 sierpnia bieżącego roku w malowniczo położonym ośrodku rekreacyjnym „Karpik” w Graboszycach Zarząd Oddziału Małopolskiego SITP i  Koło Terenowe SITP przy KP PSP w Wadowicach zorganizowały już po raz jedenasty imprezę integracyjną o nazwie „Pożegnanie wakacji 2013”. Wzięło w niej udział ponad 250 osób, w tym 110 dzieci i młodzieży, z rodzin strażaków PSP i członków SITP z całej Małopolski. Przy sprzyjającej aurze, dla uczestników imprezy przygotowano szereg atrakcji, w tym m.in.: turniej darta, konkurs rodzinny z hydronetką, a dla dzieci dmuchaną zjeżdżalnię i wspinalnię oraz konkursy sprawnościowe i  rysunkowe. Uczestnicy pikniku mogli posilić się smakowitym żurkiem, golonką, kiełbasą z grilla i słodyczami. Nie zabrakło też napojów. Zgodnie z ustalonym obyczajem wadowicki SITP zadbał też o to, by wszyscy uczestnicy imprezy mieli możliwość zabawy przy muzyce, a na odchodnym otrzymali upominki stosowne do wieku i płci. W trosce o nogi uczestników pikniku w czasie imprezy zorganizowano także sprzedaż najnowszych kolekcji obuwia jesienno-zimowego renomowanych firm „Ryłko” i „Badura” po niezwykle atrakcyjnych cenach. W spotkaniu udział wzięli również zaproszeni goście: Prezes Zarządu Oddziału Małopolskiego SITP - kol. bryg. Andrzej Siekanka, Kapelan małopolskich strażaków i członków SITP O/Małopolska - ks. mł. bryg. Władysław Kulig oraz Komendant Powiatowy PSP w Wadowicach - kol. mł. bryg. Paweł Kwarciak.

   

data publikacji: 2013-08-30 07:21:40