Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
PIKNIK RODZINNY SITP "POŻEGNANIE WAKACJI 2016"

W dniu 2 września 2016 r. na  terenie malowniczo położonego wśród stawów rybnych Ośrodka Rekreacyjnego-Wypoczynkowego  „Karpik” w Graboszycach  odbył się  szesnasty już  PIKNIK  RODZINNY   SITP  „POŻEGNANIE  WAKACJI  2016” zorganizowany przez Zarząd Oddziału Małopolskiego SITP oraz Zarząd Koła SITP w Wadowicach  dla strażaków PSP i ich rodzin, w którym udział wzięło ponad 300 osób! Organizację pikniku wsparły również prócz sponsorów, organizacje związków zawodowych „Florian” i NSZZ Solidarność działające przy KP PSP Wadowice.
Kilkugodzinna zabawa, w trakcie której odbyły się też  zawody strzeleckie  oraz wiele konkursów z cennymi nagrodami dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dostarczyła jej uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji, a dzięki szczególnej inicjatywie Zarządu Koła SITP w Wadowicach praktycznie wszyscy uczestnicy wyjechali z Graboszyc z jakimś rzeczowym upominkiem. W programie Pikniku było między innymi: zabawa na strukturach gumowych, konkursy z nagrodami, turniej darta,  tańce (muzyka z płyt) i konkursy z nagrodami dla dorosłych, a także dla wsparcie dla ciała -  żurek, przekąski z grilla, słodycze, napoje chłodzące, kawa, herbata, piwo, itp. Prócz wielu atrakcji, szczególnym elementem poza pięknymi widokami i niezwykłą atmosferą , była również pogoda która zapewniała spokojną  zabawę dla wszystkich uczestników..
data publikacji: 2016-09-06 22:52:37