Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
POSZERZONE POSIEDZENIE ZARZĄDU ODDZIAŁU

W dniu 24 października 2013 r. w restauracji „Zbrojownia” przy ul. Rakowickiej w Krakowie odbyło się poszerzone posiedzenie Zarządu Oddziału Małopolskiego SITP z udziałem Przewodniczących Kół, Komendantów Powiatowych i Miejskich PSP z terenu woj. małopolskiego oraz członków SITP O/Małopolska. Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP reprezentował Zastępca Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Piotr Konar. W posiedzeniu uczestniczył również Kapelan Małopolskich Strażaków st. kpt. Władysław Kulig oraz Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego ZZS Florian Józef Rachtan. W trakcie posiedzenia omówiono realizację programu działalności Oddziału i Kół w bieżącym roku oraz zamierzenia programowe na 2014 r. Podczas spotkania wręczone zostały legitymacje nowym członkom Oddziału. Prezes Zarządu Oddziału Andrzej Siekanka podziękował członkom Oddziału za zaangażowanie i podejmowane inicjatywy w zakresie działań statutowych.


data publikacji: 2013-10-29 14:31:37