Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
PREZEZNTACJA URZĄDZENIA GAŚNICZEGO SINORIX COMPACT

W dniach 24 – 28 marca 2014 w siedzibie  firmy SUPOBER odbyła się prezentacja najnowszego rozwiązania w zakresie automatycznego gaszenia gazem firmy Siemens - urządzenie gaśnicze Sinorix Compact z gazem gaśniczym Novec1230.

 

Sinorix Compact jest dedykowany do pomieszczeń Data Center, ze względu na zastosowane rozwiązania mające za zadanie szybkiego wykrycia zagrożeń,skutecznego gaszenia oraz to co jest innowacją na rynku zabezpieczeń: dbania o bezpieczeństwo dysków twardych w trakcie procesu gaszenia. Jednak Sinorix Compact można także stosować winnych pomieszczeniach, w których zaleca się stosowanie gazów gaśniczych.

 

Największą zaletą Sinorix Compact jest wbudowanie wszystkich elementów instalacji w szafie m.in.:centrala sterująca, detektor zasysający, ruraż rozprowadzający i przede wszystkim dysza gaśnicza typu SilentNozzle. Montaż całej instalacji oraz urządzeń sterujących w dedykowanej szafie zapewnia prostotę instalacji, brak zajmowanego miejsca przez rurociągi i inne elementy a nawet możliwość prostszego przeniesienia systemu do innego pomieszczenia.    

 
data publikacji: 2014-03-24 20:41:34