Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
SEMINARIUM OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH, W TYM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH

W dniu 28 kwietnia 2011 r. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie odbyło się Seminarium Naukowo - Techniczne na temat: OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA BUDYNKÓW mieszkalnych wielorodzinnych w tym budynków wysokich.

        Seminarium zorganizował Małopolski Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa i Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie przy współpracy Fundacji Rozwoju Ochrony Przeciwpożarowej w Krakowie. Seminarium przeznaczone było dla właścicieli, zarządzających, administratorów i użytkowników budynków mieszkalnych, projektantów, architektów i osób nadzorujących procesy budowlane, inspektorów ochrony przeciwpożarowej i innych osób zajmujących się, na co dzień sprawami ochrony przeciwpożarowej obiektów, przedstawicieli firm i osób zainteresowanych tą problematyką. Wykładowcami byli oficerowie Państwowej Straży Pożarnej inżynierowie i specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego obiektów mieszkalnych. W Seminarium uczestniczyło prawie 100 osób.

data publikacji: 2011-04-11 12:03:55