Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
SEMINARIUM SZKOLENIOWE "WYBRANE PROBLEMY OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ OBIEKTÓW" - 8-9 marca 2016 r.

W dniach 8  -  9  marca 2016 r.  Komenda Wojewódzka PSP w Krakowie oraz Małopolski Oddział SITP zorganizowały Seminarium Szkoleniowe.:”Wybrane problemy ochrony przeciwpożarowych obiektów ”. W seminarium uczestniczą strażacy z województwa małopolskiego oraz  rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych z terenu woj. małopolskiego. Podczas Seminarium podejmowane były tematy dotyczące ostatnich zmian w prawie dotyczące pracy rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, odbiorów obiektów oraz prowadzonych przez PSP czynności kontrolno-rozpoznawczych oraz interpretacji przepisów ppoż.

Prezentacja do pobrania poniżej. Z uwagi na duże rozmiary plików z pozostałymi prezentacjami, zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy z kol. Prezesem A. Siekanką..


data publikacji: 2016-03-07 16:15:05

Pliki do pobrania:
Oświetlenie dynamiczne