Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
SEMINARIUM SZKOLENIOWE „WYBRANE PROBLEMY OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ OBIEKTÓW - TECHNICZNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH”

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Małopolska w Krakowie przy współpracy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie zorganizowało w dniach 9 – 10 luty 2012 r. w „Turówka Hotel” w Wieliczce dwudniowe seminarium szkoleniowe pt.: „Wybrane problemy ochrony przeciwpożarowej obiektów - Techniczne systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych”.

W trakcie seminarium poruszono aktualne problemy ochrony przeciwpożarowej obiektów dotyczące uzgadniania projektów budowlanych pod względem ochrony przeciwpożarowej, stosowania w nich rozwiązań zastępczych i zamiennych w tym opracowywania ekspertyz technicznych, stosowanie technicznych systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkach w tym zabezpieczenia dróg ewakuacyjnych przed zadymieniem, awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego, zmiany w przepisach przeciwpożarowych i warunkach techniczno-budowlanych, roli i zadań rzeczoznawcy w procesie zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa przeciwpożarowego obiektów i inne zagadnienia z zakresu szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej.

data publikacji: 2012-02-11 11:16:29