Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
SITP NA TARGACH "INTERSCHUTZ 2015"

W dniach 11-12 czerwca 2015 r. Koło Terenowe Oddziału Małopolskiego SITP przy Komendzie Powiatowej PSP w Wadowicach zorganizowało dwudniowy wyjazd członków Koła na Międzynarodowe Targi Klęsk Żywiołowych, Ratownictwa, Bezpieczeństwa i Ochrony INTERSCHUTZ 2015 Hannover – Niemcy. W wyjeździe uczestniczyło 16 członków Koła z Wadowic. Po noclegu na terenie Niemiec, w dniu 12 czerwca uczestnicy spędzili cały dzień na targach, na których mogli zapoznać się z najnowocześniejszymi trendami w rozwoju ochrony pożarowej  w Europie i na świecie, a także zobaczyć najnowsze rozwiązania systemów gaśniczych i transportowych do likwidacji zagrożeń. Organizatorzy wyjazdu zadbali również o stroje „reprezentacyjne”, w których grupa świetnie prezentowała się podczas zwiedzania targów. Organizację wyjazdu wsparł finansowo i nie tylko Zarząd Oddziału Małopolskiego SITP w Krakowie oraz Komendant Powiatowy PSP w Wadowicach i miejscowi sponsorzy. Wszystkim, którzy wspierali organizację  uczestnicy wyjazdu składają wyrazy podziękowania.


data publikacji: 2015-07-26 23:46:11