Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
STRAŻACKI "BAL ZAWODOWCÓW SITP"

W dniu 23 stycznia 2016 r. zarząd Koła Terenowego SITP przy KP PSP Wadowice po raz kolejny zorganizował strażacki „BAL ZAWODOWCÓW SITP” dla członków SITP i strażaków Komendy Powiatowej PSP w Wadowicach, a także ich rodzin.  Udział wzięło ponad 170 osób nie tylko z KP PSP Wadowice, ale także   kół  SITP z Myślenic i Krakowa. Tym razem bal odbył się w przepięknej Sali Balowej Kompleksu Usługowo-Gastronomicznego „Tłocznia ZBIJAR” w  Przybradzu  koło  Frydrychowic. Uczestnicy Balu zostali niezwykle ciepło przyjęci przez właścicieli Ośrodka którzy stworzyli  wspaniałą atmosferę, a jej  uzupełnieniem były suto zastawione stoły i prawdziwa, świetna muzyka „na żywo”. Ostatnich wychodzących z balu gości witały promienie wschodzącego słońca… Tym samym wadowicki zarząd koła SITP podtrzymał wieloletnią tradycję organizacji imprez integracyjnych dla członków SITP i strażaków zawodowych z terenu powiatu i województwa.


data publikacji: 2016-02-09 21:29:23