Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA OLDBOJÓW

W dniach 15 - 16 października 2015 r. na hali sportowej Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie odbył się III  Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldboyów o puchar przechodni gen. brygadiera w st. spocz. Feliksa Deli.

Już po raz trzeci z rzędu Szkoła Aspirantów PSP w Krakowie gościła drużyny odboyów, które rywalizowały w halowej piłce nożnej. W tegorocznym turnieju do rywalizacji stanęło 12 drużyn. W dwudniowych zmaganiach najlepszą drużyna okazała się drużyna z Komendy Wojewódzkiej PSP w Krakowie, Drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca woj. warmińsko-mazurskie, a trzecie miejsce zajęła startująca po raz pierwszy w tych rozgrywkach drużyna reprezentująca woj. mazowieckie.

Uroczystego zakończenia turnieju dokonał st. bryg. dr Bogusław Kogut - Komendant Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie w towarzystwie posła na Sejm RP Jerzego Federowicza oraz Andrzeja Siekanki - Prezesa Oddziału Małopolskiego SITP.   



FOTO: J. Ambrożkiewicz, P. Pruś


data publikacji: 2015-10-08 05:49:00