AKTUALNOŚCI

2016-03-17
WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE CZŁONKÓW KOŁA TERENOWEGO PRZY KOMENDZIE POWIATOWEJ PSP W WADOWICACH
W dniu 14 marca 2016 r. o godz. 14.00  odbyło się Walne Zebranie Członków Koła przy KP PSP w Wadowicach. Przewodniczący Koła kol. Antoni Hutniczak przywitał wszystkich członków oraz zaproszonych gości, wśród których byli kol. Marek Siara - Wiceprezes Zarządu Głównego SITP,  kol. Andrzej Siekanka - Prezes Oddziału Małopolskiego SITP oraz Komendant Powiatowy PSP w Wadowicach bryg. Paweł Kwarciak – jednocześnie członek Zarządu Koła.

Przewodniczący Koła SITP przedstawił porządek Walnego Zebrania, wybrano Przewodniczącego Zebrania którym został. kol. Jerzy Walczak a także odpowiednie Komisje. Kol. Antoni Hutniczak przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu Koła za lata 2012 – 2016 po którym odbyła się dyskusja nad sprawozdaniem, jak również programem działania na nową kadencję.  Następnie udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi Koła i przystąpiono do wyboru członków Nowego Zarządu Koła. Po zgłoszeniu kandydatur uczestnicy zebrania zdecydowali o jawnej formule głosowania. W jego wyniku wybrano nowy zarząd koła, który ukonstytuował się następująco:

  • Kol. Antoni Hutniczak – przewodniczący
  • Kol. Marek Szydło – sekretarz            
  • Kol. Jerzy Walczak – skarbnik
  • Kol. Paweł Kwarciak – członek zarządu                                 
  • Kol. Tomasz Kasperek – członek zarządu

W czasie zebrania wręczono również legitymacje nowym członkom SITP. W wystąpieniach goście wysoko ocenili działalność koła w Wadowicach odnosząc się zarówno do przedstawionego sprawozdania, jak również do przyjętego programu działania na następną kadencję.
                    

                        

        
        
         
 
Copyright © 2019 projekt IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się