Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
WIGILIA W ODDZIALE MAŁOPOLSKIM SITP

Spotkanie przy wigilijnym stole było okazją do podzielenia się opłatkiem oraz złożeniem Świątecznych i Noworocznych życzeń, a także okazją do nagrodzenia Koleżanek i Kolegów zaangażowanych w pracę Oddziału.

Zgromadzonych przywitał Prezes Oddziału Małopolskiego SITP kol. Andrzej Siekanka, który krótko podsumował ostatni okres działalności Oddziału. Podziękował wszystkim za zaangażowanie w społeczną pracę na rzecz kół i Oddziału oraz - wraz z Wiceprezesem Zarządu Głównego SITP kol. Markiem Siarą - nagrodził najbardziej zaangażowanych. Wśród nich był Małopolski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Andrzej Mróz oraz obydwaj jego zastępcy: st. bryg. Piotr Konar oraz st. bryg. Józef Galica.

Ceremoniał Wigilijny prowadził Kapelan Małopolskich Strażaków ks. st, kpt. Władysław Kulig.data publikacji: 2012-12-18 22:59:01