Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
WYBORY DELEGATÓW NA VIII ZEBRANIE DELEGATÓW KÓŁ SITP ODDZIAŁU MAŁOPOLSKA

Nadszedł kolejny rok wyborczy do władz SITP.  Aby dotrzymać kalendarza wyborczego przypominamy Koleżankom i Kolegom Przewodniczącym Kół terenowych SITP Oddział Małopolska, że do 31 marca 2016 r. należy dokonać wyboru nowych władz w kołach oraz wyłonić delegatów na VIII Walne Zebranie Delegatów Kół.

Zarząd Oddziału SITP prosi o informowanie o terminach planowanych zebrań sprawozdawczo-wyborczych w kołach, gdyż w zebraniach tych pragną uczestniczyć także przedstawiciele Zarządu Oddziału Małopolskiego.

Po dokonanych wyborach prosimy niezwłocznie przesyłać dokumenty do Prezesa Oddziału Małopolskiego SITP w terminie do 30 kwietnia 2016 r.

Jednocześnie prosimy o pilne przesłanie informacji na temat ilości członków w poszczególnych kołach (stan na 31.12.2015 r.) .

W załączeniu pismo do Prezesów Kół SITP Oddział Małopolska oraz Uchwała ZO SITP 01/10/15 (do pobrania poniżej).

Zarząd Oddziału

data publikacji: 2016-03-08 21:57:55

Pliki do pobrania:
Uchwała 01/10/15
Pismo do Kół SITP O/Małopolska