Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

spis treści
Aktualności
ZABAWA MIKOŁAJKOWA 2015

W dniu 4 grudnia 2015 r.  w Sali Konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej PSP w Krakowie odbyła się Zabawa Mikołajkowa.NA zabawę przybyło mnóstwo dzieci, które liczyły na pojawienie się gościa specjalnego - Świętego Mikołaja. Czas oczekiwania skracał zabawami Pan Adam wraz z zespołem, a liczne konkursy były preludium do tego, co miało nastąpić.

Nikt z uczestników zabawy tego nie widział, ale podobno Święty Mikołaj przybył zaprzęgiem reniferów, które z powodu braku siły po długiej podróży zaparkowały w garażu, a Święty do dzieci dostał się strażacką drabiną mechaniczną. Oczywiście Święty Mikołaj miał ze sobą dobre słowo, prezenty oraz życzenia świąteczne. Zabawił krótko, gdyż śpieszył się do następnych grzecznych dzieci. Podobno obiecał przybyć za rok.FOTO: Joanna Kociołek

data publikacji: 2015-12-06 07:54:08