AKTUALNOŚCI

2021-02-22
ROK 2021 ROKIEM WYBORCZYM W SITP
Informujemy, że w  związku z przypadającym na rok 2021 końcem kadencji władz SITP,  Zarząd Główny SITP w uchwale Nr 128/20 (uchwała do pobrania poniżej) określił między innymi graniczne terminy, wynikające ze Statutu SITP, dotyczące Walnych Zebrań Członków Kół (do 26 kwietnia 2021 r.) oraz Zebrań Członków Oddziałów lub Zebrań Delegatów Kół (do 26 czerwca 2021 r.).

Na podstawie tej uchwały Zarządy Oddziałów powinny uchwalić terminy zebrań sprawozdawczo-wyborczych Kół i Oddziałów oraz podjąć działania organizacyjne związane z ich przygotowaniem. Decyzje o ewentualnym przesunięciu tych zebrań z powodu trwającej epidemii podejmie Zarząd Główny w porozumieniu z Prezesami Oddziałów SITP nie później niż na dwa tygodnie przed, określonymi w Statucie SITP, terminami zawiadomienia członków o poszczególnych zebraniach. Oznacza to, że decyzja o ewentualnym przesunięciu IX ZDO powinna być podjęta nie później niż do 12 października 2021 r. (30 dni na zawiadomienie o zebraniu + 2 tygodnie przed). Decyzja o ewentualnym przesunięciu Walnych Zebrań Członków Oddziału lub Zebrań Delegatów Kół powinna być podjęta nie później niż do 21 maja 2021 r. (21 dni na zawiadomienie o zebraniu + 2 tygodnie przed). Decyzja o ewentualnym przesunięciu Walnych Zebrań Członków Kół powinna być podjęta nie później niż do 4 kwietnia 2021 r. (7 dni na zawiadomienie o zebraniu + 2 tygodnie przed).

Prezes Małopolskiego Oddziału SITP zwraca się z prośbą do Prezesów Kół naszego Oddziału o podjęcie działań w zakresie organizacji zebrań sprawozdawczo-wyborczych w kołach oraz przesyłanie dokumentacji z przeprowadzonych wyborów i ewentualnie podjętych uchwał. Oficjalna Uchwałą Zarządu Małopolskiego Oddziału SITP wkrótce dotrze do Prezesów kół naszego Oddziału.

Jednocześnie przypominamy o konieczności przestrzegania zasad reżimu pandemicznego podczas tych zebrań.
Copyright © 2019 projekt IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się