AKTUALNOŚCI

2010-03-07
ZAWODY NARCIARSKIE "ZĄB 2010"
W dniu 6 marca 2010 r. Koło SITP przy KM PSP w Zakopanem zorganizowało zawody w narciarstwie alpejskim dla członków SITP województwa małopolskiego  w miejscowości Ząb na wyciągu „Potoczki".  Tradycyjnie już pogoda i startujący dopisali. Współzawodnictwo odbywało się w kilku kategoriach. Ostra walka o najwyższe miejsca tak pomiędzy dorosłymi jak i starszą i młodszą młodzieżą.

W trakcie zawodów można było posilić się kiełbaską, bigosem oraz napojem z "energią". Po zawodach - wspaniale naśnieżony stok dla uczestników do samej nocy.

Zwycięzcom gratulujemy, a na kolejne zawody Organizatorzy zapraszają za rok.

Współzawodnictwo podsumował Komendant Powiatowy PSP w Zakopanem bryg. Andrzej Kowalcze. 


Zwycięzcy w kategorii "SITP": Miejsce pierwsze: Łukasz Sopicki (Wadowice), miejsce drugie: Wojciech Gąsienica (Zakopane), miejsce trzecie: Adam Romanowski (Zakopane).

   
Zwycięzcy w kategorii "młodzież": Miejsce pierwsze: Maciej Kurzeja, miejsce drugie: Damian Janczy, miejsce trzecie: Tomasz Nędza.


Zwycięzcy w kategorii "Powiat tatrzański": Miejsce pierwsze: Wojciech Gąsienica, miejsce drugie: Janusz Nędza, miejsce trzecie: Adam Romanowski.


Gratulacje zwycięzcom i wszystkim uczestnikom złożyli także: Ksiądz kapelan Władysław Kulig oraz Wiceprezes zarządu Oddziału SITP Krzysztof Kociołek.
Oficjalnego zamknięcia zawodów dokonał Komendant Powiatowy PSP w Zakopanem bryg. Andrzej KowalczeCopyright © 2019 projekt IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się