AKTUALNOŚCI

2022-10-28
Warsztaty szkoleniowe „PROJEKTOWANIE WENTYLACJI POŻAROWEJ” - 24 i 25 listopada 2022 r.
ZAPROSZENIE NA VI WARSZTATY SZKOLENIOWE „PROJEKTOWANIE WENTYLACJI POŻAROWEJ” I SZKOLENIE RZECZOZNAWCÓW DO SPRAW ZABEZPIECZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH

Po raz szósty Oddział Stołeczny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa SITP oraz Izba Rzeczoznawców SITP, przy udziale wiodących na rynku polskim firm związanych z wentylacją pożarową, organizuje Warsztaty szkoleniowe „PROJEKTOWANIE WENTYLACJI POŻAROWEJ”.

Warsztaty odbędą się w układzie dwudniowym, część seminaryjna i warsztatowa, w terminie 24 i 25 listopada 2022 r. Tym razem Warsztaty będą poza Warszawą w pięknym hotelu WINDSOR w Jachrance koło Warszawy.

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się projektowaniem, uzgadnianiem lub odbiorami instalacji i urządzeń wentylacji pożarowej tj. do projektantów, instalatorów, rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz wszystkich osób zainteresowanych
zagadnieniami wentylacji pożarowej.

Wykładowcami będą wybitni specjaliści z Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej - PIB, Instytutu Techniki Budowlanej oraz pracownicy firm współorganizujących warsztaty.

Uczestnikom warsztatów zapewniamy profesjonalne materiały szkoleniowe, w tym zbiór wygłaszanych referatów, wybrane teksty źródłowe i informacje o dostępnych na rynku urządzeniach i technologiach, a także świadectwo potwierdzające ukończenie szkolenia.

Program Warsztatów, koszty uczestnictwa, formularz zgłoszenia i pozostałe szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej https://22-4.sem.sitp.org.pl/.

W ramach VI Warsztatów Projektowanie Wentylacji Pożarowej odbędzie się szkolenie dla rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, dla którego zostały przyznane 4 punkty. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zarejestrować się i przejść na stronę CNBOP celem wypełnienia karty zgłoszeniowej:

Ulotka informacyjna do pobrania poniżej.
Copyright © 2019 projekt IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się