AKTUALNOŚCI

2022-05-06
POSZERZONE POSIEDZENIE ZARZĄDU MAŁOPOLSKIEGO ODDZIAŁU SITP
W dniach 22-23 kwietnia 2022 r. odbyło się wyjazdowe Posiedzenie Zarządu Oddziału Małopolskiego SITP poszerzone o Przewodniczących i członków Kół OM SITP. 

Posiedzenie otworzył Prezes Oddziału Małopolskiego SITP kol. Paweł Knapik. Witając wszystkich serdecznie podziękował za przybycie. Następnie przedstawił porządek obrad i przystąpił do omawiania go, włącznie ze sprawozdawczością za rok 2021. Po części sprawozdawczej omówione zostały plany Oddziału Małopolskiego SITP na rok 2022 oraz kolejne lata. 

Kol. Paweł Knapik podziękował również wszystkim obecnym i tym, którzy nie dotarli na posiedzenie, za dotychczasowe zaangażowanie i działalność na rzecz Oddziału Małopolskiego SITP. 

Następnie Sekretarz OM SITP kol. Damian Woszczyna omówił kwestie związane z ewidencją członków SITP oraz sprawy organizacyjne dotyczące współpracy Zarządu Oddziału Małopolskiego SITP z Kołami SITP Naszego Oddziału. 

W wolnych wnioskach i podczas przewidzianej dyskusji poruszono m.in. kwestie organizacji konferencji naukowych, cyklicznych imprez i spotkań oraz spraw związanych z działalnością i realizacją celów statutowych na szeroką skalę - jak przed okresem pandemii. 

Posiedzenie odbyło się w znakomitej atmosferze i przyjemnych warunkach w Hotelu Cztery Pory Roku w Kościelisku za co serdecznie dziękujemy.
Copyright © 2019 projekt IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się