AKTUALNOŚCI

2018-12-12
POSZERZONE POSIEDZENIE ZARZĄDU SITP O.MAŁOPOLSKA I WIGILIA 2018 - 13 grudnia 2018 r.
W dniu 13 grudnia 2018 r.  odbyło się poszerzone posiedzenie Zarządu Małopolskiego Oddziału SITP oraz tradycyjne spotkanie Wigilijne.

Podczas poszerzonego posiedzenia Zarządu SITP, w którym oprócz Zarządu uczestniczyli komendanci powiatowi i miejscy PSP, przewodniczący i przedstawiciele kół SITP,  Prezes Zarządu Oddziału Małopolska podsumował ostatni rok działalności Oddziału oraz przedstawił plany działalności na rok 2019 oraz skierował do przewodniczących kół prośbę o przesłanie materiałów statystycznych i informacyjnych z działalności kół za rok 2018 i planów na rok 2019.

Następnie odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli między innymi: nadbryg. Stanisław Nowak - Małopolski Komendant Wojewódzki PSP wraz z zastępcami: st. bryg. Markiem Bębenkiem i mł. bryg. Pawłem Sejmejem, Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie bryg. Andrzej Nowak, komendanci powiatowi i miejscy oraz przedstawiciele kół SITP. Liturgię Wigilijną poprowadził ks. Kapelan małopolskich strażaków ks. Władysław Kulig.


Foto: Krzysztof T. Kociołek

Copyright © 2019 projekt IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się