AKTUALNOŚCI

2022-10-21
TURNIEJ STRAŻACKI DLA REPREZENTANTÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W dniu 21 października 2022 r. Vice-Prezes Oddziału Małopolskiego SITP kol. Arkadiusz Kielin wraz z Sekretarzem Oddziału Małopolskiego SITP kol. Damianem Woszczyną wzięli udział w finale IX Międzyszkolnego Turnieju Strażackiego dla reprezentacji Szkół Podstawowych. 

Podczas Turnieju młodzież zmagała się z zadaniami w trzech różnych odbywających się równolegle konkurencjach: pierwsza z nich to test wiedzy pożarniczej, druga konkurencja to część artystyczna i odwzorowanie pojazdu pożarniczego na kartach dowolną metodą i trzecia konkurencja to w pewnym sensie sztafeta pożarnicza. Z uwagi na charakter przedsięwzięcia rozwijający poziom wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej wśród młodzieży i przy tym dobra forma zabawy Vice-Prezes wręczył uczestnikom Turnieju drobne upominki za ich zaangażowanie i dzielna sportową rywalizację. 

Ponadto dzięki współpracy z Firmą PROTECT 4 udało się zrealizować krótkie szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej i zasad użycia gaśnic proszkowych na przygotowanym pojeździe symulującym pożar komory silnika. Zawodnikom, którzy wygrali w poszczególnych konkurencjach serdecznie gratulujemy. 

Copyright © 2019 projekt IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się