AKTUALNOŚCI

2023-08-08
V OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM I WARSZTATY SZKOLENIOWE „PRAKTYKA STOSOWANIA PRZEPISÓW TECHNICZNO-BUDOWLANYCH I OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”
Zarząd Główny i Izba Rzeczoznawców Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa oraz Centrum Naukowo-Badawcze – Państwowy Instytut Badawczy zapraszają na V Ogólnopolskie Seminarium i Warsztaty Szkoleniowe, które odbędą się w dniach 4 i 5 października 2023 r. w Warszawskim Domu Technika. Szczegółowe informacje o Seminarium Szkoleniowym znajdują się na platformie seminaryjnej SITP https://seminarium.sitp.org.pl/ lub https://23-3.sem.sitp.org.pl

Jednocześnie informujemy, że w ramach tego seminarium odbędzie się szkolenie dla rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, w ramach samodzielnego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, organizowane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej – Państwowy Instytut Badawczy (liczba punktów dla rzeczoznawców: 5). Aby wziąć udział w szkoleniu dla rzeczoznawców należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod linkiem https://23-3.sem.sitp.org.pl/rejestracja podając niezbędne informacje do rejestracji na Seminarium i szkolenie dla rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych. 

Szczegółowa informacja dotycząca szkolenia oraz karta rekrutacyjna dla rzeczoznawców znajduje się na stronie:


Copyright © 2019 projekt IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się